دوره مشاوره و برنامه ریزی کنکور

matterial  دوره، شامل این موارد هست:

الف- روش خواندن درس ها برای کنکور .

برای کنکور هر درسی و هر کتابی روش خاص خوندن خودش رو داره که خوندن حجم زیاد مطالب مورد نیاز رو امکان پذیر میکنه.

ب- روش برنامه ریزی درسی .

برنامه ریزی خاص برای هر فردی با توجه به مهارت ها و شرایطش فرق میکنه. یعنی نمیشه یه برنامه ی خوب را برای همه تجویز کرد. اصل اول در برنامه ریزی، شناخت توانایی ها و شرایط فرد است. در این جا من روش و اصول مهم برنامه ریزی و زمان بندی رو به شما یاد میدهم و هم چنین در صورت نیاز برنامه خاص خودتون رو هم ارئه میشه. ولی تاکیدم اینه که شما خودتون روش و مهارت برنامه نوشتن رو یاد بگیرین.

نکته ای که هست اینه که کسب مهارت، با این که شما چیزی رو بدونین فرق داره. یعنی کسب مهارت نیاز به mentor یا مربی داره که نظارت کنه و مهارت رو به شما یاد بده. با کتاب آموزش شنا خوندن، شما شنا یاد نمیگیرین. بلکه مربی میخواد. مهارت ها ی درسی و برنامه ریزی هم از همین دست مهارت هاست. و من در طی این دوره mentor شما میشم.

این که شما در چند ساعت باید یک مبحث از کتاب رو بخونین و کتاب های مورد نیازتون چیه، آزمون ها و دوره های به درد بخور و ...

مدت زمان این دوره سه ماه هست.

در طی آن، هفته ای یک بار جلسه برگزار میشه (حضوری و یا تلفنی). در این جلسه، هفته ی قبل تون رو با هم بررسی میکنیم. این که چه جوری برنامه ریزی تون رو انجام دادین و  عمل کردین رو با هم بررسی میکنیم. برای هفته ی بعدی برنامه ریزی انجام میشه. مهارت هایی که گفتم رو طی این جلسات بحث میکنیم و تمرین می کنیم. ضمن این که بعد از جلسه های ابتدایی،برنامه ی کلی و نسبی شما و زمان بندی نسبی شما بهتون پیشنهاد میشه.

ج-  follow up روزانه :متناسب با شرایط، ممکن است ارزیابی روزانه برنامه فرد انجام بشه که اغلب به طور پیامکی است. یعنی روزانه، برنامه و عملکرد درسی دانش پژوه توسط بنده رصد میشه.(پیامکی)

 ابتدا یک ارزیابی از شما انجام میدم و بعدش با توجه به توانایی های دو طرف ،برای این دوره دانش آموز انتخاب میشه . امکان اجرای این دوره هم به صورت تلفنی و هم حضوری  هست.

مدلی که کار میکنم، برای رتبه ی زیر 500 و رشته ی تجربی است.